Florø

Fjordane Begravelsesbyrå

Telefon: 57 74 31 36
Markegata 42, 6900 Florø
epost: post@fjordan.no

Førde

Fjordane Begravelsesbyrå

Telefon: 57 82 70 30
Lindbøen 2, 6800 Førde
epost: post@fjordan.no


Generelt 

Fjordane Begravelsesbyrå A/S vart etablert av Eirik K. Kvamme i 1974 som det første gravferdsbyrået i fylket. I 1981 vart det etablert kontor i Florø. Det naturlege virkeområdet vårt er kommunane  Askvoll, Bremanger, Fjaler, Florø, Førde, Gaular, Jølster og Naustdal. Vi tar og oppdrag i Balestrand, Høyanger, Hyllestad, Gulen, Solund og Sogndal, og elles der det er ønskjeleg .

Førde
Her ligg hovudkontoret, som er plassert på Lindbøen 2 i Førde sentrum. Midt mellom Førde Taxisentral og NRK-bygget.

Florø
Kontoret ligg her i Markegata 42 i Florø sentrum. Gamle Telenorbygget.

Vi som arbeider her
Vi som dagleg arbeider i gravferdsbyrået er klar over at oppgåva vår er krevjande og utfordrande. Vi skal i første rekke medverke til at gravferda vert verdig. Gravferdskonsulentane våre har lang erfaring og skulering gjennom Virke Gravferd. Dei råd og den hjelp og støtte vi kan gje, vil du vonleg setje pris på i ei vanskeleg tid. Vi kan møtast til samtalar på eit av våre kontora våre, eller vi kan komme heim til deg. Vi har naturlegvis teieplikt.

Byrået vårt er medlem av Virke Gravferd

Mathias Haug

Mathias Haug

Dagleg leiar

E: mathias@fjordan.no
V: 57 82 70 30
M: 952 14 801

Eirik Karl Kvamme

Eirik Karl Kvamme

.

E: eirik@fjordan.no
V: 57 82 70 30
M: 918 59 970

Aud Kvamme

Aud Kvamme

Gravferdskonsulent

E: aud@fjordan.no
V: 57 82 70 30
M: 400 68 552

Karl Øystein Haug

Karl Øystein Haug

Gravferdskonsulent

E: karl@fjordan.no
V: 57 82 70 30
M: 911 41 444

Kjell Ivar Aase

Kjell Ivar Aase

Gravferdskonsulent

E: kjellivar@fjordan.no
V: 57 82 70 30
M: 916 64 232

Nils Helge Friborg

Nils Helge Friborg

Gravferdskonsulent

E: nils@fjordan.no
V: 57 82 70 30
M: 412 14 223

Marius Ramberg

Marius Ramberg

Gravferdskonsulent

E: marius@fjordan.no
V: 57 74 31 36
M: 993 79 074